Β

Δείτε τα Αποτελέσματα & την Βαθμολογία
μετά την 6η Αγωνιστική στο Πρωτάθλημα
της Β΄ Κατηγορίας της ΕΠΣ Κορινθίας.

6η Αγωνιστική
Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
Παννεμεατικός 2 : 1 Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
ΑΟ Σπαθοβουνίου 4 : 1 Α.Σ. Κόρινθος 2006
ΠΑΣ Κλένια 2 : 0 ΑΟ Zευγολατιού
ΑΟ Ασπροκάμπου 1 : 0 Δάφνη Εξαμιλίων
Αστέρας Δερβενίου 1 : 0 ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης
Σαρωνικός Γαλατακίου 5 : 1 ΑΟ Λυκοποριάς
Αστέρας Κορίνθου 1 : 1 ΣΦΛ Ολυμπιακός
Άρης Βοχαϊκού 2 : 0 ΑΟ Μαψού

 

B6AP B6APOeps-25-11

 

5η Αγωνιστική
Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
ΑΟ Zευγολατιού 0 : 1 Άρης Βοχαϊκού
Αστέρας Δερβενίου 6 : 2 Παννεμεατικός
ΑΟ Λυκοποριάς 2 : 0 ΑΟ Σπαθοβουνίου
ΣΦΛ Ολυμπιακός 5 : 2 ΠΑΣ Κλένια
ΑΟ Μαψού 2 : 3 ΑΟ Ασπροκάμπου
Πρόοδος Αγ. Βασιλείου 6 : 1 Σαρωνικός Γαλατακίου
Δάφνη Εξαμιλίων 1 : 2 Α.Σ. Κόρινθος 2006
ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης 3 : 2 Αστέρας Κορίνθου

 

4η Αγωνιστική
Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
ΠΑΣ Κλένια 1 : 0 Αστέρας Κορίνθου
ΑΟ Ασπροκάμπου 2 : 2 ΑΟ Zευγολατιού
Σαρωνικός Γαλατακίου 0 : 5 Αστέρας Δερβενίου
Δάφνη Εξαμιλίων 2 : 0 ΑΟ Λυκοποριάς
Άρης Βοχαϊκού 2 : 2 ΣΦΛ Ολυμπιακός
Α.Σ. Κόρινθος 2006 3 : 0 ΑΟ Μαψού
Παννεμεατικός 1 : 2 ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης
ΑΟ Σπαθοβουνίου 2 : 2 Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
3η Αγωνιστική
Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
Παννεμεατικός 2 : 0 Σαρωνικός Γαλατακίου
Πρόοδος Αγ. Βασιλείου 4 : 1 Δάφνη Εξαμιλίων
Αστέρας Κορίνθου 0 : 2 Άρης Βοχαϊκού
ΑΟ Zευγολατιού 3 : 2 Α.Σ. Κόρινθος 2006
ΑΟ Μαψού 2 : 3 ΑΟ Λυκοποριάς
Αστέρας Δερβενίου 0 : 0 ΑΟ Σπαθοβουνίου
ΣΦΛ Ολυμπιακός 1 : 2 ΑΟ Ασπροκάμπου
ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης 0 : 4 ΠΑΣ Κλένια
2η Αγωνιστική
Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
Άρης Βοχαϊκού 3 : 1 ΠΑΣ Κλένια
Α.Σ. Κόρινθος 2006 3 : 1 ΣΦΛ Ολυμπιακός
ΑΟ Σπαθοβουνίου 2 : 2 Παννεμεατικός
ΑΟ Μαψού 2 : 2 Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
ΑΟ Ασπροκάμπου 1 : 1 Αστέρας Κορίνθου
ΑΟ Λυκοποριάς 2 : 1 ΑΟ Zευγολατιού
Σαρωνικός Γαλατακίου 0 : 3 ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης
Δάφνη Εξαμιλίων 1 : 4 Αστέρας Δερβενίου

 

1η Αγωνιστική
Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
Αστέρας Δερβενίου 6 : 2 ΑΟ Μαψού
Σαρωνικός Γαλατακίου 3 : 3 ΑΟ Σπαθοβουνίου
ΠΑΣ Κλένια 7 : 0 ΑΟ Ασπροκάμπου
ΣΦΛ Ολυμπιακός 3 : 3 ΑΟ Λυκοποριάς
Παννεμεατικός 3 : 1 Δάφνη Εξαμιλίων
ΑΟ Zευγολατιού 0 : 0 Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
Αστέρας Κορίνθου 1 : 2 Α.Σ. Κόρινθος 2006
ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης 2 : 1 Άρης Βοχαϊκού

 

7η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
3/12/2215:00 Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού – : – Αστέρας Κορίνθου
3/12/2215:00 Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων – : – Άρης Βοχαϊκού
3/12/2215:00 Λυκοποριάς ΑΟ Λυκοποριάς – : – Παννεμεατικός
3/12/2215:00 Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου – : – ΑΟ Ασπροκάμπου
3/12/2215:00 Κλένιας ΑΟ Μαψού – : – ΠΑΣ Κλένια
3/12/2215:00 Αγίου Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου – : – Αστέρας Δερβενίου
3/12/2215:00 Αρχαίας Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 – : – Σαρωνικός Γαλατακίου
3/12/2216:00 Ξυλοκερίζης ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης – : – ΣΦΛ Ολυμπιακός
8η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
10/12/2215:00 Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου – : – ΑΟ Λυκοποριάς
10/12/2215:00 Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου – : – ΑΟ Ασπροκάμπου
10/12/2215:00 Εξαμιλίων Αστέρας Κορίνθου – : – ΑΟ Μαψού
10/12/2215:00 Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού – : – ΑΟ Σπαθοβουνίου
10/12/2215:00 Αγίου Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου – : – ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης
10/12/2215:00 Πετρίου Παννεμεατικός – : – Α.Σ. Κόρινθος 2006
10/12/2215:00 Γιάννης Στέφας ΣΦΛ Ολυμπιακός – : – ΑΟ Zευγολατιού
10/12/2215:00 Κλένιας ΠΑΣ Κλένια – : – Δάφνη Εξαμιλίων
9η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
17/12/2215:00 Αρχαίας Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 – : – Αστέρας Δερβενίου
17/12/2215:00 Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού – : – Σαρωνικός Γαλατακίου
17/12/2215:00 Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων – : – Αστέρας Κορίνθου
17/12/2215:00 Λυκοποριάς ΑΟ Λυκοποριάς – : – Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
17/12/2215:00 Ασπροκάμπου ΑΟ Ασπροκάμπου – : – Παννεμεατικός
17/12/2215:00 Κλένιας ΑΟ Μαψού – : – ΣΦΛ Ολυμπιακός
17/12/2215:00 Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου – : – ΠΑΣ Κλένια
17/12/2216:00 Ξυλοκερίζης ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης – : – ΑΟ Zευγολατιού
10η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
7/1/2315:00 Αγίου Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου – : – Α.Σ. Κόρινθος 2006
7/1/2315:00 Πετρίου Παννεμεατικός – : – Άρης Βοχαϊκού
7/1/2315:00 Γιάννης Στέφας ΣΦΛ Ολυμπιακός – : – Δάφνη Εξαμιλίων
7/1/2315:00 Κλένιας ΠΑΣ Κλένια – : – Σαρωνικός Γαλατακίου
7/1/2315:00 Λυκοποριάς ΑΟ Λυκοποριάς – : – ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης
7/1/2315:00 Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου – : – ΑΟ Ασπροκάμπου
7/1/2315:00 Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού – : – ΑΟ Μαψού
7/1/2315:00 Εξαμιλίων Αστέρας Κορίνθου – : – ΑΟ Σπαθοβουνίου
11η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
14/1/2315:00 Κλένιας ΠΑΣ Κλένια – : – Παννεμεατικός
14/1/2315:00 Ασπροκάμπου ΑΟ Ασπροκάμπου – : – Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
14/1/2315:00 Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου – : – ΣΦΛ Ολυμπιακός
14/1/2315:00 Αρχαίας Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 – : – ΑΟ Λυκοποριάς
14/1/2315:00 Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού – : – Αστέρας Δερβενίου
14/1/2315:00 Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων – : – ΑΟ Zευγολατιού
14/1/2315:00 Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου – : – Αστέρας Κορίνθου
14/1/2316:00 Ξυλοκερίζης ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης – : – ΑΟ Μαψού
12η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
21/1/2315:00 Λυκοποριάς ΑΟ Λυκοποριάς – : – ΑΟ Ασπροκάμπου
21/1/2315:00 Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου – : – ΠΑΣ Κλένια
21/1/2315:00 Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού – : – ΑΟ Σπαθοβουνίου
21/1/2315:00 Εξαμιλίων Αστέρας Κορίνθου – : – Παννεμεατικός
21/1/2315:00 Αρχαίας Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 – : – ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης
21/1/2315:00 Αγίου Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου – : – Άρης Βοχαϊκού
21/1/2315:00 Κλένιας ΑΟ Μαψού – : – Δάφνη Εξαμιλίων
21/1/2315:00 Γιάννης Στέφας ΣΦΛ Ολυμπιακός – : – Σαρωνικός Γαλατακίου
13η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
28/1/2315:00 Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού – : – ΑΟ Λυκοποριάς
28/1/2315:00 Εξαμιλίων Αστέρας Κορίνθου – : – Αστέρας Δερβενίου
28/1/2315:00 Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου – : – ΑΟ Zευγολατιού
28/1/2315:00 Ασπροκάμπου ΑΟ Ασπροκάμπου – : – Α.Σ. Κόρινθος 2006
28/1/2315:00 Κλένιας ΠΑΣ Κλένια – : – Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
28/1/2315:00 Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου – : – ΑΟ Μαψού
28/1/2315:00 Πετρίου Παννεμεατικός – : – ΣΦΛ Ολυμπιακός
28/1/2316:00 Ξυλοκερίζης ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης – : – Δάφνη Εξαμιλίων
14η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
4/2/2315:00 Αρχαίας Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 – : – Άρης Βοχαϊκού
4/2/2315:00 Αγίου Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου – : – Αστέρας Κορίνθου
4/2/2315:00 Κλένιας ΑΟ Μαψού – : – Σαρωνικός Γαλατακίου
4/2/2315:00 Γιάννης Στέφας ΣΦΛ Ολυμπιακός – : – Αστέρας Δερβενίου
4/2/2315:00 Λυκοποριάς ΑΟ Λυκοποριάς – : – ΠΑΣ Κλένια
4/2/2315:00 Ασπροκάμπου ΑΟ Ασπροκάμπου – : – ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης
4/2/2315:00 Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού – : – Παννεμεατικός
4/2/2315:00 Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων – : – ΑΟ Σπαθοβουνίου
15η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
11/2/2315:00 Κλένιας ΠΑΣ Κλένια – : – Α.Σ. Κόρινθος 2006
11/2/2315:00 Γιάννης Στέφας ΣΦΛ Ολυμπιακός – : – Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
11/2/2315:00 Πετρίου Παννεμεατικός – : – ΑΟ Μαψού
11/2/2315:00 Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού – : – ΑΟ Ασπροκάμπου
11/2/2315:00 Εξαμιλίων Αστέρας Κορίνθου – : – ΑΟ Λυκοποριάς
11/2/2315:00 Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου – : – Δάφνη Εξαμιλίων
11/2/2315:00 Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου – : – ΑΟ Zευγολατιού
11/2/2316:00 Ξυλοκερίζης ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης – : – ΑΟ Σπαθοβουνίου

 

 

.....::::: Μεταδώστε Αυτό το Άρθρο στα Social Media και όχι Μόνο :::::.....