Γ΄

Ο Α.Ο. Λεχαίου αναδείχθηκε Πρωταθλητής
της Γ΄ Κατηγορίας της ΕΠΣ Κορινθίας περιόδου 2021-2022
και επιστρέφει στην Β΄ Κατηγορία.

Μπορεί να ισοβάθμησε στην πρώτη θέση με τον Δάφνη Εξαμιλίων με 37 βαθμούς
είχε όμως καλύτερη διαφορά συγκομιδή βαθμών στα μεταξύ του παιχνίδια.
1 – 1 στο γήπεδο Λεχαίου
1 – 2 στο γήπεδο Εξαμιλίων

Δείτε τα αποτελέσματα και την βαθμολογία
της Γ΄ Κατηγορίας ΕΠΣ
 ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

14η Αγωνιστική – Τελευταία
ΑΟ Περαχώρας 0 : 2 Δάφνη Εξαμιλίων
Δάφνη Πουλίτσας 1 : 6 ΑΟ Λεχαίου
Αναγέννηση Κιάτου 3 : 0 Νέοι Στιμάγκας
Προοδευτική Περιγιαλίου 5 : 3 Φωκάς Αρχ. Κλεωνών

 

13η Αγωνιστική Προτελευταία 
Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
ΑΟ Λεχαίου 6 : 2 Προοδευτική Περιγιαλίου
Νέοι Στιμάγκας 3 : 0 Φωκάς Αρχ.  άνευ αγώνα
ΑΟ Περαχώρας 4 : 1 Δάφνη Πουλίτσας
Δάφνη Εξαμιλίων 6 : 0 Αναγέννηση Κιάτου

 

12η Αγωνιστική
Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
Αναγέννηση Κιάτου 2 : 3 ΑΟ Περαχώρας
Προοδευτική Περιγιαλίου 2 : 0 Δάφνη Πουλίτσας
Φωκάς Αρχ. Κλεωνών 0 : 6 Δάφνη Εξαμιλίων
Νέοι Στιμάγκας 1 : 3 ΑΟ Λεχαίου

 

11η Αγωνιστική
Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
ΑΟ Περαχώρας 2 : 2 Προοδευτική Περιγιαλίου
Δάφνη Πουλίτσας 1 : 2 Νέοι Στιμάγκας
Δάφνη Εξαμιλίων 1 : 2 ΑΟ Λεχαίου
Αναγέννηση Κιάτου 6 : 1 Φωκάς Αρχ. Κλεωνών

 

10η Αγωνιστική
Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
ΑΟ Λεχαίου 3 : 0 Αναγέννηση Κιάτου
Δάφνη Εξαμιλίων 3 : 0 Δάφνη Πουλίτσας
Φωκάς Αρχ. Κλεωνών 1 : 3 ΑΟ Περαχώρας
Νέοι Στιμάγκας 0 : 3 Προοδευτική Περιγιαλίου
9η Αγωνιστική
Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
Προοδευτική Περιγιαλίου 2 : 3 Δάφνη Εξαμιλίων
Δάφνη Πουλίτσας 1 : 2 Αναγέννηση Κιάτου
ΑΟ Περαχώρας 6 : 1 Νέοι Στιμάγκας
Φωκάς Αρχ. Κλεωνών 0 : 6 ΑΟ Λεχαίου
 

8η Αγωνιστική

Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
Αναγέννηση Κιάτου 4 : 1 Προοδευτική Περιγιαλίου
ΑΟ Λεχαίου 3 : 1 ΑΟ Περαχώρας
Δάφνη Εξαμιλίων 6 : 1 Νέοι Στιμάγκας
Δάφνη Πουλίτσας 1 : 0 Φωκάς Αρχ. Κλεωνών

 

7η Αγωνιστική 5/12/21
Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
ΑΟ Λεχαίου 4 : 2 Δάφνη Πουλίτσας
Νέοι Στιμάγκας 2 : 4 Αναγέννηση Κιάτου
Φωκάς Αρχ. Κλεωνών 0 : 2 Προοδευτική Περιγιαλίου
Δάφνη Εξαμιλίων 2 : 0 ΑΟ Περαχώρας

 

6η Αγωνιστική
Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
Φωκάς Αρχ. Κλεωνών 3 : 2 Νέοι Στιμάγκας
Δάφνη Πουλίτσας 0 : 1 ΑΟ Περαχώρας
Αναγέννηση Κιάτου 1 : 2 Δάφνη Εξαμιλίων
Προοδευτική Περιγιαλίου 2 : 1 ΑΟ Λεχαίου

 

5η Αγωνιστική
Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
ΑΟ Λεχαίου 2 : 0  Νέοι Στιμάγκας
ΑΟ Περαχώρας 6 : 1 Αναγέννηση Κιάτου
Δάφνη Πουλίτσας 0 : 4 Προοδευτική Περιγιαλίου
Δάφνη Εξαμιλίων  5 : 1 Φωκάς Αρχ. Κλεωνών
4η Αγωνιστική
Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
Νέοι Στιμάγκας 2 : 0 Δάφνη Πουλίτσας
ΑΟ Λεχαίου 1 : 1 Δάφνη Εξαμιλίων
Προοδευτική Περιγιαλίου 1 : 2 ΑΟ Περαχώρας
Φωκάς Αρχ. Κλεωνών 2 : 5 Αναγέννηση Κιάτου

 

3η Αγωνιστική
Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
Προοδευτική Περιγιαλίου 0 : 1 Νέοι Στιμάγκας
Αναγέννηση Κιάτου 1 : 3 ΑΟ Λεχαίου
Δάφνη Πουλίτσας 1 : 5 Δάφνη Εξαμιλίων
ΑΟ Περαχώρας 1 : 1 Φωκάς Αρχ. Κλεωνών

 

2η Αγωνιστική
Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
ΑΟ Λεχαίου 2 : 0 Φωκάς Αρχ. Κλεωνών
Δάφνη Εξαμιλίων 5 : 0 Προοδευτική Περιγιαλίου
Αναγέννηση Κιάτου 0 : 2 Δάφνη Πουλίτσας
Νέοι Στιμάγκας 0 : 1 ΑΟ Περαχώρας
1η Αγωνιστική
Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
Φωκάς Αρχ. Κλεωνών 2 : 2 Δάφνη Πουλίτσας
Προοδευτική Περιγιαλίου 3 : 0 Αναγέννηση Κιάτου
ΑΟ Περαχώρας 1 : 4 ΑΟ Λεχαίου
Νέοι Στιμάγκας 0 : 4 Δάφνη Εξαμιλίων

 

.....::::: Μεταδώστε Αυτό το Άρθρο στα Social Media και όχι Μόνο :::::.....