Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Δείτε την Βαθμολογία και τα αποτελέσματα των αγώνων
της 1ης αγωνιστικής της Α΄ Κατηγορίας Κορινθίας
και στους 8 αγώνες που διεξήχθησαν σήμερα Κυριακή 25 Σεπτεμβρίου 2022

 

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ :

1η Αγωνιστική
Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
Τενεάτης Αθικίων 0 : 2 Πέλοπας Κιάτου
Ελλάς Βέλου 4 : 0 Ηρακλής Λεχαίου
ΠΑΣ Κύψελος 2 : 0 Θύελλα Πετρίου
Θύελλα Κ. Διμηνιού 2 : 2 Ολυμπιακός Άσσου
Πανσολυγειακός 2 : 0 Πανκαμαριακός
ΑΟ Λουτράκι 2 : 1 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
ΠΑΣ Κόρινθος 3 : 0 Ισθμιακός
Ηρακλής Ξυλοκάστρου 2 : 1 Αγ. Θεόδωροι

 

a-1-22

2η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
2/10/2216:30 Γιάννης Στέφας Ισθμιακός – : – ΠΑΣ Κύψελος
2/10/2216:30 Αγίων Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι – : – Θύελλα Κ. Διμηνιού
2/10/2216:30 Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου – : – Πανσολυγειακός
2/10/2216:30 Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου – : – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
2/10/2216:30 Πετρίου Θύελλα Πετρίου – : – Ηρακλής Ξυλοκάστρου
2/10/2216:30 Άσσου Ολυμπιακός Άσσου – : – ΑΟ Λουτράκι
2/10/2216:30 Αθικίων Τενεάτης Αθικίων – : – ΠΑΣ Κόρινθος
2/10/2216:30 Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός – : – Ελλάς Βέλου
3η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
9/10/2216:30 Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου – : – Πέλοπας Κιάτου
9/10/2216:30 Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου – : – Ολυμπιακός Άσσου
9/10/2216:30 Ανατολικής Τραγάνας Θύελλα Κ. Διμηνιού – : – Θύελλα Πετρίου
9/10/2216:30 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος – : – ΠΑΣ Κύψελος
9/10/2216:30 Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου – : – Πανκαμαριακός
9/10/2216:30 Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός – : – Τενεάτης Αθικίων
9/10/2216:30 Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου – : – Ισθμιακός
9/10/2216:30 Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι – : – Αγ. Θεόδωροι
4η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
16/10/2216:00 Γιάννης Στέφας Ισθμιακός – : – Θύελλα Κ. Διμηνιού
16/10/2216:00 Αγίων Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι – : – Ηρακλής Λεχαίου
16/10/2216:00 Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός – : – ΠΑΣ Κόρινθος
16/10/2216:00 Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου – : – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
16/10/2216:00 Λεχαίου ΠΑΣ Κύψελος – : – Ηρακλής Ξυλοκάστρου
16/10/2216:00 Πετρίου Θύελλα Πετρίου – : – ΑΟ Λουτράκι
16/10/2216:00 Αθικίων Τενεάτης Αθικίων – : – Ελλάς Βέλου
16/10/2216:00 Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός – : – Ολυμπιακός Άσσου
5η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
23/10/2216:00 Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός – : – Αγ. Θεόδωροι
23/10/2216:00 Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου – : – Τενεάτης Αθικίων
23/10/2216:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος – : – Ηρακλής Ξυλοκάστρου
23/10/2216:00 Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι – : – Ισθμιακός
23/10/2216:00 Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου – : – Πανσολυγειακός
23/10/2216:00 Άσσου Ολυμπιακός Άσσου – : – Πέλοπας Κιάτου
23/10/2216:00 Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου – : – Θύελλα Πετρίου
23/10/2216:00 Ανατολικής Τραγάνας Θύελλα Κ. Διμηνιού – : – ΠΑΣ Κύψελος
6η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
30/10/2215:00 Αθικίων Τενεάτης Αθικίων – : – Ολυμπιακός Άσσου
30/10/2215:00 Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου – : – Θύελλα Κ. Διμηνιού
30/10/2215:00 Γιάννης Στέφας Ισθμιακός – : – Ηρακλής Λεχαίου
30/10/2215:00 Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου – : – ΠΑΣ Κόρινθος
30/10/2215:00 Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός – : – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
30/10/2215:00 Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου – : – Αγ. Θεόδωροι
30/10/2215:00 Λεχαίου ΠΑΣ Κύψελος – : – ΑΟ Λουτράκι
30/10/2215:00 Πετρίου Θύελλα Πετρίου – : – Πανκαμαριακός
7η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
6/11/2215:00 Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου – : – ΠΑΣ Κύψελος
6/11/2215:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος – : – Θύελλα Κ. Διμηνιού
6/11/2215:00 Αγίων Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι – : – Τενεάτης Αθικίων
6/11/2215:00 Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου – : – Ελλάς Βέλου
6/11/2215:00 Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι – : – Ηρακλής Ξυλοκάστρου
6/11/2215:00 Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός – : – Ισθμιακός
6/11/2215:00 Άσσου Ολυμπιακός Άσσου – : – Πανσολυγειακός
6/11/2215:00 Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου – : – Θύελλα Πετρίου
8η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
13/11/2215:00 Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου – : – ΠΑΣ Κόρινθος
13/11/2215:00 Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός – : – Αγ. Θεόδωροι
13/11/2215:00 Ανατολικής Τραγάνας Θύελλα Κ. Διμηνιού – : – ΑΟ Λουτράκι
13/11/2215:00 Λεχαίου ΠΑΣ Κύψελος – : – Πανκαμαριακός
13/11/2215:00 Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου – : – Ολυμπιακός Άσσου
13/11/2215:00 Αθικίων Τενεάτης Αθικίων – : – Θύελλα Πετρίου
13/11/2215:00 Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου – : – Ηρακλής Λεχαίου
13/11/2215:00 Γιάννης Στέφας Ισθμιακός – : – Πέλοπας Κιάτου
9η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
20/11/2215:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος – : – ΑΟ Λουτράκι
20/11/2215:00 Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός – : – Ηρακλής Ξυλοκάστρου
20/11/2215:00 Άσσου Ολυμπιακός Άσσου – : – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
20/11/2215:00 Πετρίου Θύελλα Πετρίου – : – Πανσολυγειακός
20/11/2215:00 Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου – : – Θύελλα Κ. Διμηνιού
20/11/2215:00 Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου – : – ΠΑΣ Κύψελος
20/11/2215:00 Γιάννης Στέφας Ισθμιακός – : – Τενεάτης Αθικίων
20/11/2215:00 Αγίων Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι – : – Ελλάς Βέλου
10η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
27/11/2215:00 Άσσου Ολυμπιακός Άσσου – : – ΠΑΣ Κόρινθος
27/11/2215:00 Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου – : – Θύελλα Πετρίου
27/11/2215:00 Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι – : – Ηρακλής Λεχαίου
27/11/2215:00 Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου – : – Πέλοπας Κιάτου
27/11/2215:00 Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου – : – Αγ. Θεόδωροι
27/11/2215:00 Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός – : – Ισθμιακός
27/11/2215:00 Ανατολικής Τραγάνας Θύελλα Κ. Διμηνιού – : – Πανκαμαριακός
27/11/2215:00 Λεχαίου ΠΑΣ Κύψελος – : – Τενεάτης Αθικίων
12η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
4/12/2215:00 Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι – : – Πέλοπας Κιάτου
4/12/2215:00 Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου – : – Πανσολυγειακός
4/12/2215:00 Αγίων Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι – : – ΠΑΣ Κόρινθος
4/12/2215:00 Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου – : – Ισθμιακός
4/12/2215:00 Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου – : – Πανκαμαριακός
4/12/2215:00 Ανατολικής Τραγάνας Θύελλα Κ. Διμηνιού – : – Τενεάτης Αθικίων
4/12/2215:00 Άσσου Ολυμπιακός Άσσου – : – Θύελλα Πετρίου
4/12/2215:00 Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου – : – ΠΑΣ Κύψελος
11η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
11/12/2215:00 Πετρίου Θύελλα Πετρίου – : – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
11/12/2215:00 Λεχαίου ΠΑΣ Κύψελος – : – Πανσολυγειακός
11/12/2215:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος – : – Ηρακλής Λεχαίου
11/12/2215:00 Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου – : – Θύελλα Κ. Διμηνιού
11/12/2215:00 Αγίων Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι – : – Ολυμπιακός Άσσου
11/12/2215:00 Γιάννης Στέφας Ισθμιακός – : – Ελλάς Βέλου
11/12/2215:00 Αθικίων Τενεάτης Αθικίων – : – Ηρακλής Ξυλοκάστρου
11/12/2215:00 Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός – : – ΑΟ Λουτράκι
13η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
18/12/2215:00 Γιάννης Στέφας Ισθμιακός – : – Ολυμπιακός Άσσου
18/12/2215:00 Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου – : – Ελλάς Βέλου
18/12/2215:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος – : – Πανκαμαριακός
18/12/2215:00 Αθικίων Τενεάτης Αθικίων – : – ΑΟ Λουτράκι
18/12/2215:00 Πετρίου Θύελλα Πετρίου – : – Αγ. Θεόδωροι
18/12/2215:00 Λεχαίου ΠΑΣ Κύψελος – : – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
18/12/2215:00 Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου – : – Ηρακλής Λεχαίου
18/12/2215:00 Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός – : – Θύελλα Κ. Διμηνιού
14η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
8/1/2315:00 Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου – : – Τενεάτης Αθικίων
8/1/2315:00 Ανατολικής Τραγάνας Θύελλα Κ. Διμηνιού – : – Ελλάς Βέλου
8/1/2315:00 Πετρίου Θύελλα Πετρίου – : – ΠΑΣ Κόρινθος
8/1/2315:00 Άσσου Ολυμπιακός Άσσου – : – ΠΑΣ Κύψελος
8/1/2315:00 Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός – : – Πέλοπας Κιάτου
8/1/2315:00 Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι – : – Πανσολυγειακός
8/1/2315:00 Αγίων Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι – : – Ισθμιακός
8/1/2315:00 Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου – : – Ηρακλής Ξυλοκάστρου
15η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
15/1/2315:00 Λεχαίου ΠΑΣ Κύψελος – : – Αγ. Θεόδωροι
15/1/2315:00 Ανατολικής Τραγάνας Θύελλα Κ. Διμηνιού – : – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
15/1/2315:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος – : – Πέλοπας Κιάτου
15/1/2315:00 Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός – : – Ηρακλής Λεχαίου
15/1/2315:00 Γιάννης Στέφας Ισθμιακός – : – Θύελλα Πετρίου
15/1/2315:00 Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου – : – Ολυμπιακός Άσσου
15/1/2315:00 Αθικίων Τενεάτης Αθικίων – : – Πανκαμαριακός
15/1/2315:00 Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου – : – ΑΟ Λουτράκι
.....::::: Μεταδώστε Αυτό το Άρθρο στα Social Media και όχι Μόνο :::::.....