ΕΠΣ PLAY OFF play out

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΓΙΑ PLAY OFF-PLAY OUT
Η κλήρωση για τους αγώνες PLAY OUT και PLAY OFF πραγματοποιήθηκε
την Δευτέρα 7 Φεβρουαρίου σ
τα γραφεία της Ε.Π.Σ. Κορινθίας
Οι αγώνες για τα PLAY OUT θα ξεκινήσουν από αυτή την Κυριακή με ώρα έναρξης 15.30
Ενώ οι αγώνες για τα PLAY OFF θα ξεκινήσουν την Κυριακή 20 Φεβρουαρίου

ΟΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ:

 

 

A’ Κατηγορία PLAY OFF 2021 -2022

1η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
20/2/2215:30 Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου – : – Τενεάτης Αθικίων
20/2/2215:30 Συνοικισμού ΠΑΣ Κόρινθος – : – ΑΟ Λουτράκι
20/2/2215:30 Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου – : – Ηρακλής Ξυλοκάστρου
2η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
27/2/2215:30 Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου – : – Ελλάς Βέλου
27/2/2215:30 Θώδειο ΑΟ Λουτράκι – : – Πέλοπας Κιάτου
27/2/2215:30 Αθικίων Τενεάτης Αθικίων – : – ΠΑΣ Κόρινθος
3η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
5/3/2215:30 Συνοικισμού ΠΑΣ Κόρινθος – : – Πέλοπας Κιάτου
5/3/2215:30 Αθικίων Τενεάτης Αθικίων – : – Ηρακλής Ξυλοκάστρου
5/3/2215:30 Θώδειο ΑΟ Λουτράκι – : – Ελλάς Βέλου
4η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
13/3/2215:30 Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου – : – ΑΟ Λουτράκι
13/3/2215:30 Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου – : – ΠΑΣ Κόρινθος
13/3/2215:30 Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου – : – Τενεάτης Αθικίων
5η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
20/3/2215:30 Θώδειο ΑΟ Λουτράκι – : – Τενεάτης Αθικίων
20/3/2215:30 Συνοικισμού ΠΑΣ Κόρινθος – : – Ηρακλής Ξυλοκάστρου
20/3/2215:30 Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου – : – Ελλάς Βέλου
6η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
27/3/2216:30 Θώδειο ΑΟ Λουτράκι – : – ΠΑΣ Κόρινθος
27/3/2216:30 Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου – : – Πέλοπας Κιάτου
27/3/2216:30 Αθικίων Τενεάτης Αθικίων – : – Ελλάς Βέλου
7η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
3/4/2216:30 Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου – : – ΑΟ Λουτράκι
3/4/2216:30 Συνοικισμού ΠΑΣ Κόρινθος – : – Τενεάτης Αθικίων
3/4/2216:30 Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου – : – Ηρακλής Ξυλοκάστρου
8η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
10/4/2216:30 Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου – : – Τενεάτης Αθικίων
10/4/2216:30 Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου – : – ΑΟ Λουτράκι
10/4/2216:30 Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου – : – ΠΑΣ Κόρινθος
9η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
13/4/2216:30 Θώδειο ΑΟ Λουτράκι – : – Ηρακλής Ξυλοκάστρου
13/4/2216:30 Συνοικισμού ΠΑΣ Κόρινθος – : – Ελλάς Βέλου
13/4/2216:30 Αθικίων Τενεάτης Αθικίων – : – Πέλοπας Κιάτου
10η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
17/4/2216:30 Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου – : – ΠΑΣ Κόρινθος
17/4/2216:30 Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου – : – Πέλοπας Κιάτου
17/4/2216:30 Αθικίων Τενεάτης Αθικίων – : – ΑΟ Λουτράκι

 

 

A’ Κατηγορία PLAY OUT 2021 -2022

1η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
13/2/2215:30 Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι – : – Παννεμεατικός
13/2/2215:30 Λεχαίου ΠΑΣ Κύψελος – : – Θύελλα Κ. Διμηνιού
13/2/2215:30 ΔΑΚ Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 – : – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
13/2/2215:30 Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου – : – Ολυμπιακός Άσσου
13/2/2215:30 Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός – : – Άρης Βοχαϊκού
13/2/2215:30 Πετρίου Θύελλα Πετρίου – : – Ισθμιακός
2η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
20/2/2215:30 Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου – : – Αστέρας Δερβενίου
20/2/2215:30 Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός – : – ΣΦΛ Ολυμπιακός
20/2/2215:30 Άσσου Ολυμπιακός Άσσου – : – Θύελλα Πετρίου
20/2/2215:30 Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού – : – Αγ. Θεόδωροι
20/2/2215:30 Γιάννης Στέφας Ισθμιακός – : – ΠΑΣ Κύψελος
20/2/2215:30 Πετρίου Παννεμεατικός – : – Α.Σ. Κόρινθος 2006
3η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
27/2/2215:30 ΔΑΚ Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 – : – Άρης Βοχαϊκού
27/2/2215:30 Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού – : – Ισθμιακός
27/2/2215:30 Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου – : – Παννεμεατικός
27/2/2215:30 Πετρίου Θύελλα Πετρίου – : – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
27/2/2215:30 Λεχαίου ΠΑΣ Κύψελος – : – Ολυμπιακός Άσσου
27/2/2215:30 Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι – : – Πανκαμαριακός
4η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
12/3/2215:30 Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός – : – Α.Σ. Κόρινθος 2006
13/3/2215:30 Πετρίου Παννεμεατικός – : – Θύελλα Πετρίου
13/3/2215:30 Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου – : – ΠΑΣ Κύψελος
13/3/2215:30 Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός – : – Αγ. Θεόδωροι
13/3/2215:30 Άσσου Ολυμπιακός Άσσου – : – Θύελλα Κ. Διμηνιού
13/3/2215:30 Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού – : – Αστέρας Δερβενίου
5η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
20/3/2215:30 ΔΑΚ Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 – : – ΣΦΛ Ολυμπιακός
20/3/2215:30 Γιάννης Στέφας Ισθμιακός – : – Ολυμπιακός Άσσου
20/3/2215:30 Πετρίου Θύελλα Πετρίου – : – Άρης Βοχαϊκού
20/3/2215:30 Λεχαίου ΠΑΣ Κύψελος – : – Παννεμεατικός
20/3/2215:30 Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου – : – Πανκαμαριακός
20/3/2215:30 Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού – : – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
6η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
26/3/2215:30 Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός – : – Θύελλα Πετρίου
27/3/2216:30 Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού – : – ΠΑΣ Κύψελος
27/3/2216:30 Πετρίου Παννεμεατικός – : – Θύελλα Κ. Διμηνιού
27/3/2216:30 Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου – : – Ισθμιακός
27/3/2216:30 Γιάννης Στέφας ΣΦΛ Ολυμπιακός – : – Αστέρας Δερβενίου
27/3/2216:30 Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι – : – Α.Σ. Κόρινθος 2006
7η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
3/4/2216:30 Πετρίου Θύελλα Πετρίου – : – ΣΦΛ Ολυμπιακός
3/4/2216:30 Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου – : – Αγ. Θεόδωροι
3/4/2216:30 Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού – : – Άρης Βοχαϊκού
3/4/2216:30 Άσσου Ολυμπιακός Άσσου – : – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
3/4/2216:30 Λεχαίου ΠΑΣ Κύψελος – : – Πανκαμαριακός
3/4/2216:30 Γιάννης Στέφας Ισθμιακός – : – Παννεμεατικός
8η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
9/4/2216:30 Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός – : – Θύελλα Κ. Διμηνιού
10/4/2216:30 Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός – : – ΠΑΣ Κύψελος
10/4/2216:30 Πετρίου Παννεμεατικός – : – Ολυμπιακός Άσσου
10/4/2216:30 Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι – : – Θύελλα Πετρίου
10/4/2216:30 ΔΑΚ Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 – : – Αστέρας Δερβενίου
10/4/2216:30 Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού – : – Ισθμιακός
9η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
17/4/2216:30 Πετρίου Θύελλα Πετρίου – : – Α.Σ. Κόρινθος 2006
17/4/2216:30 Άσσου Ολυμπιακός Άσσου – : – Άρης Βοχαϊκού
17/4/2216:30 Γιάννης Στέφας Ισθμιακός – : – Πανκαμαριακός
17/4/2216:30 Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου – : – Παννεμεατικός
17/4/2216:30 Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού – : – ΣΦΛ Ολυμπιακός
17/4/2216:30 Εξαμιλίων ΠΑΣ Κύψελος – : – Αγ. Θεόδωροι
10η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
30/4/2216:30 Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός – : – Ισθμιακός
30/4/2216:30 Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού – : – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
30/4/2216:30 Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι – : – Θύελλα Κ. Διμηνιού
30/4/2216:30 ΔΑΚ Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 – : – ΠΑΣ Κύψελος
30/4/2216:30 Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός – : – Ολυμπιακός Άσσου
30/4/2216:30 Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου – : – Θύελλα Πετρίου
11η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
8/5/2216:30 Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού – : – Α.Σ. Κόρινθος 2006
8/5/2216:30 Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου – : – Πανκαμαριακός
8/5/2216:30 Λεχαίου ΠΑΣ Κύψελος – : – Αστέρας Δερβενίου
8/5/2216:30 Άσσου Ολυμπιακός Άσσου – : – ΣΦΛ Ολυμπιακός
8/5/2216:30 Πετρίου Παννεμεατικός – : – Άρης Βοχαϊκού
8/5/2216:30 Γιάννης Στέφας Ισθμιακός – : – Αγ. Θεόδωροι
12η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
15/5/2216:30 Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός – : – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
15/5/2216:30 Πετρίου Θύελλα Πετρίου – : – ΠΑΣ Κύψελος
15/5/2216:30 Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι – : – Ολυμπιακός Άσσου
15/5/2216:30 ΔΑΚ Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 – : – Ισθμιακός
15/5/2216:30 Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός – : – Παννεμεατικός
15/5/2216:30 Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου – : – Θύελλα Κ. Διμηνιού
13η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
22/5/2216:30 Άσσου Ολυμπιακός Άσσου – : – Α.Σ. Κόρινθος 2006
22/5/2216:30 Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού – : – Πανκαμαριακός
22/5/2216:30 Γιάννης Στέφας Ισθμιακός – : – Αστέρας Δερβενίου
22/5/2216:30 Πετρίου Παννεμεατικός – : – ΣΦΛ Ολυμπιακός
22/5/2216:30 Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού – : – Θύελλα Πετρίου
22/5/2216:30 Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου – : – Αγ. Θεόδωροι

 

.....::::: Μεταδώστε Αυτό το Άρθρο στα Social Media και όχι Μόνο :::::.....