διαιτητές β

Δείτε τους Διαιτητές και τους αγώνες της 6ης Αγωνιστικής
στο Πρωτάθλημα της Β΄ Κατηγορίας της ΕΠΣ Κορινθίας,
που θα διεξαχθούν σήμερα Σάββατο 3 Δεκεμβρίου στις 3,00 το απόγευμα.

ΕΝΟΣ ΛΕΠΤΟΥ ΣΙΓΗ
Σε όλους τους αγώνες Α-Β-Γ Κατηγορίας και αυτού του Σαββατοκύριακου
θα τηρηθεί ενός λεπτού σιγή με αφορμή την

ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΗΜΕΡΑ ΕΞΑΛΕΙΨΗΣ ΤΗΣ ΒΙΑΣ ΚΑΤΑ ΤΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

καθώς και των θυμάτων αυτής.

b7d

eps-25-11

B6AP B6APO

 

8η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
10/12/2215:00 Εξαμιλίων Αστέρας Κορίνθου – : – ΑΟ Μαψού
10/12/2215:00 Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού – : – ΑΟ Σπαθοβουνίου
10/12/2215:00 Πετρίου Παννεμεατικός – : – Α.Σ. Κόρινθος 2006
10/12/2215:00 Αγίου Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου – : – ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης
10/12/2215:00 Κλένιας ΠΑΣ Κλένια – : – Δάφνη Εξαμιλίων
10/12/2215:00 Γιάννης Στέφας ΣΦΛ Ολυμπιακός – : – ΑΟ Zευγολατιού
10/12/2215:00 Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου – : – ΑΟ Ασπροκάμπου
10/12/2215:00 Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου – : – ΑΟ Λυκοποριάς
9η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
17/12/2215:00 Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων – : – Αστέρας Κορίνθου
17/12/2215:00 Λυκοποριάς ΑΟ Λυκοποριάς – : – Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
17/12/2215:00 Ασπροκάμπου ΑΟ Ασπροκάμπου – : – Παννεμεατικός
17/12/2215:00 Κλένιας ΑΟ Μαψού – : – ΣΦΛ Ολυμπιακός
17/12/2215:00 Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου – : – ΠΑΣ Κλένια
17/12/2215:00 Αρχαίας Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 – : – Αστέρας Δερβενίου
17/12/2215:00 Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού – : – Σαρωνικός Γαλατακίου
17/12/2216:00 Ξυλοκερίζης ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης – : – ΑΟ Zευγολατιού
10η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
7/1/2315:00 Γιάννης Στέφας ΣΦΛ Ολυμπιακός – : – Δάφνη Εξαμιλίων
7/1/2315:00 Κλένιας ΠΑΣ Κλένια – : – Σαρωνικός Γαλατακίου
7/1/2315:00 Λυκοποριάς ΑΟ Λυκοποριάς – : – ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης
7/1/2315:00 Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου – : – ΑΟ Ασπροκάμπου
7/1/2315:00 Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού – : – ΑΟ Μαψού
7/1/2315:00 Εξαμιλίων Αστέρας Κορίνθου – : – ΑΟ Σπαθοβουνίου
7/1/2315:00 Αγίου Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου – : – Α.Σ. Κόρινθος 2006
7/1/2315:00 Πετρίου Παννεμεατικός – : – Άρης Βοχαϊκού
11η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
14/1/2315:00 Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου – : – Αστέρας Κορίνθου
14/1/2315:00 Αρχαίας Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 – : – ΑΟ Λυκοποριάς
14/1/2315:00 Ασπροκάμπου ΑΟ Ασπροκάμπου – : – Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
14/1/2315:00 Κλένιας ΠΑΣ Κλένια – : – Παννεμεατικός
14/1/2315:00 Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων – : – ΑΟ Zευγολατιού
14/1/2315:00 Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου – : – ΣΦΛ Ολυμπιακός
14/1/2315:00 Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού – : – Αστέρας Δερβενίου
14/1/2316:00 Ξυλοκερίζης ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης – : – ΑΟ Μαψού
12η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
21/1/2315:00 Κλένιας ΑΟ Μαψού – : – Δάφνη Εξαμιλίων
21/1/2315:00 Γιάννης Στέφας ΣΦΛ Ολυμπιακός – : – Σαρωνικός Γαλατακίου
21/1/2315:00 Λυκοποριάς ΑΟ Λυκοποριάς – : – ΑΟ Ασπροκάμπου
21/1/2315:00 Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου – : – ΠΑΣ Κλένια
21/1/2315:00 Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού – : – ΑΟ Σπαθοβουνίου
21/1/2315:00 Εξαμιλίων Αστέρας Κορίνθου – : – Παννεμεατικός
21/1/2315:00 Αρχαίας Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 – : – ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης
21/1/2315:00 Αγίου Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου – : – Άρης Βοχαϊκού
13η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
28/1/2315:00 Πετρίου Παννεμεατικός – : – ΣΦΛ Ολυμπιακός
28/1/2315:00 Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου – : – ΑΟ Μαψού
28/1/2315:00 Εξαμιλίων Αστέρας Κορίνθου – : – Αστέρας Δερβενίου
28/1/2315:00 Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού – : – ΑΟ Λυκοποριάς
28/1/2315:00 Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου – : – ΑΟ Zευγολατιού
28/1/2315:00 Κλένιας ΠΑΣ Κλένια – : – Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
28/1/2315:00 Ασπροκάμπου ΑΟ Ασπροκάμπου – : – Α.Σ. Κόρινθος 2006
28/1/2316:00 Ξυλοκερίζης ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης – : – Δάφνη Εξαμιλίων
14η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
4/2/2315:00 Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων – : – ΑΟ Σπαθοβουνίου
4/2/2315:00 Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού – : – Παννεμεατικός
4/2/2315:00 Αρχαίας Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 – : – Άρης Βοχαϊκού
4/2/2315:00 Αγίου Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου – : – Αστέρας Κορίνθου
4/2/2315:00 Κλένιας ΑΟ Μαψού – : – Σαρωνικός Γαλατακίου
4/2/2315:00 Γιάννης Στέφας ΣΦΛ Ολυμπιακός – : – Αστέρας Δερβενίου
4/2/2315:00 Ασπροκάμπου ΑΟ Ασπροκάμπου – : – ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης
4/2/2315:00 Λυκοποριάς ΑΟ Λυκοποριάς – : – ΠΑΣ Κλένια
15η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
11/2/2315:00 Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου – : – Δάφνη Εξαμιλίων
11/2/2315:00 Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου – : – ΑΟ Zευγολατιού
11/2/2315:00 Κλένιας ΠΑΣ Κλένια – : – Α.Σ. Κόρινθος 2006
11/2/2315:00 Γιάννης Στέφας ΣΦΛ Ολυμπιακός – : – Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
11/2/2315:00 Πετρίου Παννεμεατικός – : – ΑΟ Μαψού
11/2/2315:00 Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού – : – ΑΟ Ασπροκάμπου
11/2/2315:00 Εξαμιλίων Αστέρας Κορίνθου – : – ΑΟ Λυκοποριάς
11/2/2316:00 Ξυλοκερίζης ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης – : – ΑΟ Σπαθοβουνίου
.....::::: Μεταδώστε Αυτό το Άρθρο στα Social Media και όχι Μόνο :::::.....