ΜΠΑΛΑ Α

Την Τετάρτη 26 Οκτωβρίου με ώρα έναρξης στις 4 το απόγευμα
θα διεξαχθεί η 3η Αγωνιστική της Α΄ Κατηγορίας της ΕΠΣ Κορινθίας

3η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
26/10/2216:00 Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου – : – Ισθμιακός
26/10/2216:00 Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι – : – Αγ. Θεόδωροι
26/10/2216:00 Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου – : – Ολυμπιακός Άσσου
26/10/2216:00 Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου – : – Πέλοπας Κιάτου
26/10/2216:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος – : – ΠΑΣ Κύψελος
26/10/2216:00 Ανατολικής Τραγάνας Θύελλα Κ. Διμηνιού – : – Θύελλα Πετρίου
26/10/2216:00 Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός – : – Τενεάτης Αθικίων
26/10/2216:00 Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου – : – Πανκαμαριακός

a2b

 

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
Ισθμιακός 1 : 2 ΠΑΣ Κύψελος
Αγ. Θεόδωροι 5 : 2 Θύελλα Κ. Διμηνιού
Πέλοπας Κιάτου 4 : 0 Πανσολυγειακός
Ηρακλής Λεχαίου 2 : 2 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Θύελλα Πετρίου 4 : 0 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
Ολυμπιακός Άσσου 1 : 5 ΑΟ Λουτράκι
Τενεάτης Αθικίων 1 : 2 ΠΑΣ Κόρινθος
Πανκαμαριακός 2 : 3 Ελλάς Βέλου

 

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
Τενεάτης Αθικίων 0 : 2 Πέλοπας Κιάτου
Ελλάς Βέλου 4 : 0 Ηρακλής Λεχαίου
ΠΑΣ Κύψελος 2 : 0 Θύελλα Πετρίου
Θύελλα Κ. Διμηνιού 2 : 2 Ολυμπιακός Άσσου
Πανσολυγειακός 2 : 0 Πανκαμαριακός
ΑΟ Λουτράκι 2 : 1 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
ΠΑΣ Κόρινθος 3 : 0 Ισθμιακός
Ηρακλής Ξυλοκάστρου 2 : 1 Αγ. Θεόδωροι

 

ΟΙ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ:

4η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
30/10/2215:00 Αθικίων Τενεάτης Αθικίων – : – Ελλάς Βέλου
30/10/2215:00 Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός – : – Ολυμπιακός Άσσου
30/10/2215:00 Γιάννης Στέφας Ισθμιακός – : – Θύελλα Κ. Διμηνιού
30/10/2215:00 Αγίων Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι – : – Ηρακλής Λεχαίου
30/10/2215:00 Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός – : – ΠΑΣ Κόρινθος
30/10/2215:00 Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου – : – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
30/10/2215:00 Λεχαίου ΠΑΣ Κύψελος – : – Ηρακλής Ξυλοκάστρου
30/10/2215:00 Πετρίου Θύελλα Πετρίου – : – ΑΟ Λουτράκι
5η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
6/11/2215:00 Ανατολικής Τραγάνας Θύελλα Κ. Διμηνιού – : – ΠΑΣ Κύψελος
6/11/2215:00 Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου – : – Θύελλα Πετρίου
6/11/2215:00 Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου – : – Τενεάτης Αθικίων
6/11/2215:00 Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός – : – Αγ. Θεόδωροι
6/11/2215:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος – : – Ηρακλής Ξυλοκάστρου
6/11/2215:00 Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι – : – Ισθμιακός
6/11/2215:00 Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου – : – Πανσολυγειακός
6/11/2215:00 Άσσου Ολυμπιακός Άσσου – : – Πέλοπας Κιάτου
6η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
13/11/2215:00 Λεχαίου ΠΑΣ Κύψελος – : – ΑΟ Λουτράκι
13/11/2215:00 Πετρίου Θύελλα Πετρίου – : – Πανκαμαριακός
13/11/2215:00 Αθικίων Τενεάτης Αθικίων – : – Ολυμπιακός Άσσου
13/11/2215:00 Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου – : – Θύελλα Κ. Διμηνιού
13/11/2215:00 Γιάννης Στέφας Ισθμιακός – : – Ηρακλής Λεχαίου
13/11/2215:00 Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου – : – ΠΑΣ Κόρινθος
13/11/2215:00 Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός – : – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
13/11/2215:00 Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου – : – Αγ. Θεόδωροι
7η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
20/11/2215:00 Άσσου Ολυμπιακός Άσσου – : – Πανσολυγειακός
20/11/2215:00 Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου – : – Θύελλα Πετρίου
20/11/2215:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος – : – Θύελλα Κ. Διμηνιού
20/11/2215:00 Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου – : – ΠΑΣ Κύψελος
20/11/2215:00 Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου – : – Ελλάς Βέλου
20/11/2215:00 Αγίων Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι – : – Τενεάτης Αθικίων
20/11/2215:00 Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι – : – Ηρακλής Ξυλοκάστρου
20/11/2215:00 Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός – : – Ισθμιακός
8η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
27/11/2215:00 Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου – : – Ηρακλής Λεχαίου
27/11/2215:00 Γιάννης Στέφας Ισθμιακός – : – Πέλοπας Κιάτου
27/11/2215:00 Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου – : – ΠΑΣ Κόρινθος
27/11/2215:00 Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός – : – Αγ. Θεόδωροι
27/11/2215:00 Ανατολικής Τραγάνας Θύελλα Κ. Διμηνιού – : – ΑΟ Λουτράκι
27/11/2215:00 Λεχαίου ΠΑΣ Κύψελος – : – Πανκαμαριακός
27/11/2215:00 Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου – : – Ολυμπιακός Άσσου
27/11/2215:00 Αθικίων Τενεάτης Αθικίων – : – Θύελλα Πετρίου
9η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
4/12/2215:00 Γιάννης Στέφας Ισθμιακός – : – Τενεάτης Αθικίων
4/12/2215:00 Αγίων Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι – : – Ελλάς Βέλου
4/12/2215:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος – : – ΑΟ Λουτράκι
4/12/2215:00 Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός – : – Ηρακλής Ξυλοκάστρου
4/12/2215:00 Πετρίου Θύελλα Πετρίου – : – Πανσολυγειακός
4/12/2215:00 Άσσου Ολυμπιακός Άσσου – : – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
4/12/2215:00 Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου – : – ΠΑΣ Κύψελος
4/12/2215:00 Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου – : – Θύελλα Κ. Διμηνιού
10η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
11/12/2215:00 Ανατολικής Τραγάνας Θύελλα Κ. Διμηνιού – : – Πανκαμαριακός
11/12/2215:00 Λεχαίου ΠΑΣ Κύψελος – : – Τενεάτης Αθικίων
11/12/2215:00 Άσσου Ολυμπιακός Άσσου – : – ΠΑΣ Κόρινθος
11/12/2215:00 Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου – : – Θύελλα Πετρίου
11/12/2215:00 Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι – : – Ηρακλής Λεχαίου
11/12/2215:00 Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου – : – Πέλοπας Κιάτου
11/12/2215:00 Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου – : – Αγ. Θεόδωροι
11/12/2215:00 Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός – : – Ισθμιακός
11η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
18/12/2215:00 Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου – : – Θύελλα Κ. Διμηνιού
18/12/2215:00 Γιάννης Στέφας Ισθμιακός – : – Ελλάς Βέλου
18/12/2215:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος – : – Ηρακλής Λεχαίου
18/12/2215:00 Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός – : – ΑΟ Λουτράκι
18/12/2215:00 Αθικίων Τενεάτης Αθικίων – : – Ηρακλής Ξυλοκάστρου
18/12/2215:00 Αγίων Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι – : – Ολυμπιακός Άσσου
18/12/2215:00 Πετρίου Θύελλα Πετρίου – : – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
18/12/2215:00 Λεχαίου ΠΑΣ Κύψελος – : – Πανσολυγειακός
12η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
21/12/2215:00 Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου – : – Ισθμιακός
21/12/2215:00 Αγίων Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι – : – ΠΑΣ Κόρινθος
21/12/2215:00 Ανατολικής Τραγάνας Θύελλα Κ. Διμηνιού – : – Τενεάτης Αθικίων
21/12/2215:00 Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου – : – Πανκαμαριακός
21/12/2215:00 Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου – : – ΠΑΣ Κύψελος
21/12/2215:00 Άσσου Ολυμπιακός Άσσου – : – Θύελλα Πετρίου
21/12/2215:00 Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι – : – Πέλοπας Κιάτου
21/12/2215:00 Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου – : – Πανσολυγειακός
13η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
4/1/2315:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος – : – Πανκαμαριακός
4/1/2315:00 Αθικίων Τενεάτης Αθικίων – : – ΑΟ Λουτράκι
4/1/2315:00 Πετρίου Θύελλα Πετρίου – : – Αγ. Θεόδωροι
4/1/2315:00 Λεχαίου ΠΑΣ Κύψελος – : – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
4/1/2315:00 Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου – : – Ηρακλής Λεχαίου
4/1/2315:00 Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός – : – Θύελλα Κ. Διμηνιού
4/1/2315:00 Γιάννης Στέφας Ισθμιακός – : – Ολυμπιακός Άσσου
4/1/2315:00 Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου – : – Ελλάς Βέλου
14η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
8/1/2315:00 Πετρίου Θύελλα Πετρίου – : – ΠΑΣ Κόρινθος
8/1/2315:00 Άσσου Ολυμπιακός Άσσου – : – ΠΑΣ Κύψελος
8/1/2315:00 Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός – : – Πέλοπας Κιάτου
8/1/2315:00 Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι – : – Πανσολυγειακός
8/1/2315:00 Αγίων Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι – : – Ισθμιακός
8/1/2315:00 Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου – : – Ηρακλής Ξυλοκάστρου
8/1/2315:00 Ανατολικής Τραγάνας Θύελλα Κ. Διμηνιού – : – Ελλάς Βέλου
8/1/2315:00 Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου – : – Τενεάτης Αθικίων
15η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
15/1/2315:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος – : – Πέλοπας Κιάτου
15/1/2315:00 Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός – : – Ηρακλής Λεχαίου
15/1/2315:00 Γιάννης Στέφας Ισθμιακός – : – Θύελλα Πετρίου
15/1/2315:00 Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου – : – Ολυμπιακός Άσσου
15/1/2315:00 Αθικίων Τενεάτης Αθικίων – : – Πανκαμαριακός
15/1/2315:00 Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου – : – ΑΟ Λουτράκι
15/1/2315:00 Λεχαίου ΠΑΣ Κύψελος – : – Αγ. Θεόδωροι
15/1/2315:00 Ανατολικής Τραγάνας Θύελλα Κ. Διμηνιού – : – Ατρόμητος Χιλιομοδίου

 

.....::::: Μεταδώστε Αυτό το Άρθρο στα Social Media και όχι Μόνο :::::.....