B-eps-1

Η κλήρωση των αγώνων του Πρωταθλήματος της Β΄ Κατηγορίας της ΕΠΣ Κορινθίας
έγινε στις 7,30 το απόγευμα της Δευτέρας 22 Αυγούστου στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Κορινθίας.

Το πρωτάθλημα θα ξεκινήσει 24 Σεπτεμβρίου και οι αγώνες θα διεξάγονται Σάββατο απόγευμα.

b-eps-22

 

Β’ Κατηγορία 2022 – 2023

 

1η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
24/9/2216:30 Ξυλοκερίζης ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης – : – Άρης Βοχαϊκού
24/9/2216:30 Εξαμιλίων Αστέρας Κορίνθου – : – Α.Σ. Κόρινθος 2006
24/9/2216:30 Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου – : – ΑΟ Σπαθοβουνίου
24/9/2216:30 Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου – : – ΑΟ Μαψού
24/9/2216:30 Κλένιας ΠΑΣ Κλένια – : – ΑΟ Ασπροκάμπου
24/9/2216:30 Γιάννης Στέφας ΣΦΛ Ολυμπιακός – : – ΑΟ Λυκοποριάς
24/9/2216:30 Πετρίου Παννεμεατικός – : – Δάφνη Εξαμιλίων
24/9/2216:30 Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού – : – Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
2η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
1/10/2216:30 Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου – : – ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης
1/10/2216:30 Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων – : – Αστέρας Δερβενίου
1/10/2216:30 Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού – : – ΠΑΣ Κλένια
1/10/2216:30 Αρχαίας Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 – : – ΣΦΛ Ολυμπιακός
1/10/2216:30 Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου – : – Παννεμεατικός
1/10/2216:30 Κλένιας ΑΟ Μαψού – : – Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
1/10/2216:30 Ασπροκάμπου ΑΟ Ασπροκάμπου – : – Αστέρας Κορίνθου
1/10/2216:30 Λυκοποριάς ΑΟ Λυκοποριάς – : – ΑΟ Zευγολατιού
3η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
8/10/2216:30 Γιάννης Στέφας ΣΦΛ Ολυμπιακός – : – ΑΟ Ασπροκάμπου
8/10/2216:30 Ξυλοκερίζης ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης – : – ΠΑΣ Κλένια
8/10/2216:30 Αγίου Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου – : – Δάφνη Εξαμιλίων
8/10/2216:30 Πετρίου Παννεμεατικός – : – Σαρωνικός Γαλατακίου
8/10/2216:30 Εξαμιλίων Αστέρας Κορίνθου – : – Άρης Βοχαϊκού
8/10/2216:30 Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού – : – Α.Σ. Κόρινθος 2006
8/10/2216:30 Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου – : – ΑΟ Σπαθοβουνίου
8/10/2216:30 Κλένιας ΑΟ Μαψού – : – ΑΟ Λυκοποριάς
4η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
15/10/2216:00 Πετρίου Παννεμεατικός – : – ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης
15/10/2216:00 Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου – : – Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
15/10/2216:00 Κλένιας ΠΑΣ Κλένια – : – Αστέρας Κορίνθου
15/10/2216:00 Ασπροκάμπου ΑΟ Ασπροκάμπου – : – ΑΟ Zευγολατιού
15/10/2216:00 Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου – : – Αστέρας Δερβενίου
15/10/2216:00 Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων – : – ΑΟ Λυκοποριάς
15/10/2216:00 Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού – : – ΣΦΛ Ολυμπιακός
15/10/2216:00 Αρχαίας Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 – : – ΑΟ Μαψού
5η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
22/10/2216:00 Ξυλοκερίζης ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης – : – Αστέρας Κορίνθου
22/10/2216:00 Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού – : – Άρης Βοχαϊκού
22/10/2216:00 Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου – : – Παννεμεατικός
22/10/2216:00 Λυκοποριάς ΑΟ Λυκοποριάς – : – ΑΟ Σπαθοβουνίου
22/10/2216:00 Γιάννης Στέφας ΣΦΛ Ολυμπιακός – : – ΠΑΣ Κλένια
22/10/2216:00 Κλένιας ΑΟ Μαψού – : – ΑΟ Ασπροκάμπου
22/10/2216:00 Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων – : – Α.Σ. Κόρινθος 2006
22/10/2216:00 Αγίου Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου – : – Σαρωνικός Γαλατακίου
6η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
29/10/2216:00 Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου – : – ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης
29/10/2216:00 Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου – : – ΑΟ Λυκοποριάς
29/10/2216:00 Εξαμιλίων Αστέρας Κορίνθου – : – ΣΦΛ Ολυμπιακός
29/10/2216:00 Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού – : – ΑΟ Μαψού
29/10/2216:00 Πετρίου Παννεμεατικός – : – Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
29/10/2216:00 Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου – : – Α.Σ. Κόρινθος 2006
29/10/2216:00 Κλένιας ΠΑΣ Κλένια – : – ΑΟ Zευγολατιού
29/10/2216:00 Ασπροκάμπου ΑΟ Ασπροκάμπου – : – Δάφνη Εξαμιλίων
7η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
5/11/2215:00 Κλένιας ΑΟ Μαψού – : – ΠΑΣ Κλένια
5/11/2215:00 Αγίου Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου – : – Αστέρας Δερβενίου
5/11/2215:00 Αρχαίας Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 – : – Σαρωνικός Γαλατακίου
5/11/2215:00 Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού – : – Αστέρας Κορίνθου
5/11/2215:00 Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων – : – Άρης Βοχαϊκού
5/11/2215:00 Λυκοποριάς ΑΟ Λυκοποριάς – : – Παννεμεατικός
5/11/2215:00 Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου – : – ΑΟ Ασπροκάμπου
5/11/2216:00 Ξυλοκερίζης ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης – : – ΣΦΛ Ολυμπιακός
8η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
12/11/2215:00 Πετρίου Παννεμεατικός – : – Α.Σ. Κόρινθος 2006
12/11/2215:00 Αγίου Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου – : – ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης
12/11/2215:00 Κλένιας ΠΑΣ Κλένια – : – Δάφνη Εξαμιλίων
12/11/2215:00 Γιάννης Στέφας ΣΦΛ Ολυμπιακός – : – ΑΟ Zευγολατιού
12/11/2215:00 Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου – : – ΑΟ Ασπροκάμπου
12/11/2215:00 Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου – : – ΑΟ Λυκοποριάς
12/11/2215:00 Εξαμιλίων Αστέρας Κορίνθου – : – ΑΟ Μαψού
12/11/2215:00 Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού – : – ΑΟ Σπαθοβουνίου
9η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
19/11/2215:00 Λυκοποριάς ΑΟ Λυκοποριάς – : – Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
19/11/2215:00 Ασπροκάμπου ΑΟ Ασπροκάμπου – : – Παννεμεατικός
19/11/2215:00 Κλένιας ΑΟ Μαψού – : – ΣΦΛ Ολυμπιακός
19/11/2215:00 Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου – : – ΠΑΣ Κλένια
19/11/2215:00 Αρχαίας Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 – : – Αστέρας Δερβενίου
19/11/2215:00 Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού – : – Σαρωνικός Γαλατακίου
19/11/2215:00 Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων – : – Αστέρας Κορίνθου
19/11/2216:00 Ξυλοκερίζης ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης – : – ΑΟ Zευγολατιού
10η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
26/11/2215:00 Λυκοποριάς ΑΟ Λυκοποριάς – : – ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης
26/11/2215:00 Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου – : – ΑΟ Ασπροκάμπου
26/11/2215:00 Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού – : – ΑΟ Μαψού
26/11/2215:00 Εξαμιλίων Αστέρας Κορίνθου – : – ΑΟ Σπαθοβουνίου
26/11/2215:00 Αγίου Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου – : – Α.Σ. Κόρινθος 2006
26/11/2215:00 Πετρίου Παννεμεατικός – : – Άρης Βοχαϊκού
26/11/2215:00 Γιάννης Στέφας ΣΦΛ Ολυμπιακός – : – Δάφνη Εξαμιλίων
26/11/2215:00 Κλένιας ΠΑΣ Κλένια – : – Σαρωνικός Γαλατακίου
11η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
3/12/2215:00 Αρχαίας Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 – : – ΑΟ Λυκοποριάς
3/12/2215:00 Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου – : – Αστέρας Κορίνθου
3/12/2215:00 Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων – : – ΑΟ Zευγολατιού
3/12/2215:00 Κλένιας ΠΑΣ Κλένια – : – Παννεμεατικός
3/12/2215:00 Ασπροκάμπου ΑΟ Ασπροκάμπου – : – Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
3/12/2215:00 Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου – : – ΣΦΛ Ολυμπιακός
3/12/2215:00 Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού – : – Αστέρας Δερβενίου
3/12/2216:00 Ξυλοκερίζης ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης – : – ΑΟ Μαψού
12η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
10/12/2215:00 Κλένιας ΑΟ Μαψού – : – Δάφνη Εξαμιλίων
10/12/2215:00 Γιάννης Στέφας ΣΦΛ Ολυμπιακός – : – Σαρωνικός Γαλατακίου
10/12/2215:00 Λυκοποριάς ΑΟ Λυκοποριάς – : – ΑΟ Ασπροκάμπου
10/12/2215:00 Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου – : – ΠΑΣ Κλένια
10/12/2215:00 Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού – : – ΑΟ Σπαθοβουνίου
10/12/2215:00 Εξαμιλίων Αστέρας Κορίνθου – : – Παννεμεατικός
10/12/2215:00 Αρχαίας Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 – : – ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης
10/12/2215:00 Αγίου Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου – : – Άρης Βοχαϊκού
13η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
17/12/2215:00 Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου – : – ΑΟ Μαψού
17/12/2215:00 Πετρίου Παννεμεατικός – : – ΣΦΛ Ολυμπιακός
17/12/2215:00 Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού – : – ΑΟ Λυκοποριάς
17/12/2215:00 Εξαμιλίων Αστέρας Κορίνθου – : – Αστέρας Δερβενίου
17/12/2215:00 Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου – : – ΑΟ Zευγολατιού
17/12/2215:00 Ασπροκάμπου ΑΟ Ασπροκάμπου – : – Α.Σ. Κόρινθος 2006
17/12/2215:00 Κλένιας ΠΑΣ Κλένια – : – Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
17/12/2216:00 Ξυλοκερίζης ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης – : – Δάφνη Εξαμιλίων
14η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
7/1/2315:00 Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού – : – Παννεμεατικός
7/1/2315:00 Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων – : – ΑΟ Σπαθοβουνίου
7/1/2315:00 Αγίου Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου – : – Αστέρας Κορίνθου
7/1/2315:00 Αρχαίας Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 – : – Άρης Βοχαϊκού
7/1/2315:00 Κλένιας ΑΟ Μαψού – : – Σαρωνικός Γαλατακίου
7/1/2315:00 Γιάννης Στέφας ΣΦΛ Ολυμπιακός – : – Αστέρας Δερβενίου
7/1/2315:00 Λυκοποριάς ΑΟ Λυκοποριάς – : – ΠΑΣ Κλένια
7/1/2315:00 Ασπροκάμπου ΑΟ Ασπροκάμπου – : – ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης
15η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
14/1/2315:00 Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου – : – Δάφνη Εξαμιλίων
14/1/2315:00 Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου – : – ΑΟ Zευγολατιού
14/1/2315:00 Κλένιας ΠΑΣ Κλένια – : – Α.Σ. Κόρινθος 2006
14/1/2315:00 Γιάννης Στέφας ΣΦΛ Ολυμπιακός – : – Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
14/1/2315:00 Πετρίου Παννεμεατικός – : – ΑΟ Μαψού
14/1/2315:00 Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού – : – ΑΟ Ασπροκάμπου
14/1/2315:00 Εξαμιλίων Αστέρας Κορίνθου – : – ΑΟ Λυκοποριάς
14/1/2316:00 Ξυλοκερίζης ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης – : – ΑΟ Σπαθοβουνίου
.....::::: Μεταδώστε Αυτό το Άρθρο στα Social Media και όχι Μόνο :::::.....