ΜΠΑΛΑ Α

Δείτε τα αποτελέσματα της 3ης Αγωνιστικής της Γ΄ Κατηγορίας της ΕΠΣ Κορινθίας
που διεξήχθησαν την Κυριακή 27 Νοεμβρίου 2022

eps-25-11

3η Αγωνιστική
Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
Αγ. Γεώργιος 0 : 3 Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου
Πανευρωστινιακός 8 : 0 Φωκάς Αρχ. Κλεωνών
Προοδευτική Περιγιαλίου 1 : 1 Οφέλτης Αρχ.Νεμέας
ΑΟ Περαχώρας 5 : 0 Δάφνη Πουλίτσας

Γ3Β Γ3ΒΑ

2η Αγωνιστική
Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
Φωκάς Αρχ. Κλεωνών 0 : 2 Αγ. Γεώργιος
Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου 2 : 1 Οφέλτης Αρχ.Νεμέας
Δάφνη Πουλίτσας 0 : 4 Προοδευτική Περιγιαλίου
Πανευρωστινιακός 2 : 1 Αετός Κρυονερίου

 

1η Αγωνιστική
Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
Προοδευτική Περιγιαλίου 2 : 0 Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου
Οφέλτης Αρχ.Νεμέας 4 : 1 Φωκάς Αρχ. Κλεωνών
ΑΟ Περαχώρας 1 : 3 Πανευρωστινιακός
Αγ. Γεώργιος 1 : 1 Αετός Κρυονερίου

 

4η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
4/12/2211:30 Αρχαίας Κορίνθου Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου – : – Πανευρωστινιακός
4/12/2211:30 Στάδιο Βέλου Δάφνη Πουλίτσας – : – Αετός Κρυονερίου
4/12/2211:30 Πετρίου Οφέλτης Αρχ.Νεμέας – : – Αγ. Γεώργιος
4/12/2211:30 Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας – : – Προοδευτική Περιγιαλίου
5η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
11/12/2211:30 Άσσου Προοδευτική Περιγιαλίου – : – Αγ. Γεώργιος
11/12/2211:30 Ανατολικής Τραγάνας Αετός Κρυονερίου – : – ΑΟ Περαχώρας
11/12/2211:30 Λυκοποριάς Πανευρωστινιακός – : – Οφέλτης Αρχ.Νεμέας
11/12/2211:30 Αγίου Βασιλείου Φωκάς Αρχ. Κλεωνών – : – Δάφνη Πουλίτσας
6η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
18/12/2211:30 Στάδιο Βέλου Δάφνη Πουλίτσας – : – Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου
18/12/2211:30 Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας – : – Φωκάς Αρχ. Κλεωνών
18/12/2211:30 Αρχαίας Κορίνθου Αγ. Γεώργιος – : – Πανευρωστινιακός
18/12/2211:30 Ανατολικής Τραγάνας Αετός Κρυονερίου – : – Προοδευτική Περιγιαλίου
7η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
8/1/2311:30 Αρχαίας Κορίνθου Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου – : – ΑΟ Περαχώρας
8/1/2311:30 Πετρίου Οφέλτης Αρχ.Νεμέας – : – Δάφνη Πουλίτσας
8/1/2311:30 Λυκοποριάς Πανευρωστινιακός – : – Προοδευτική Περιγιαλίου
8/1/2311:30 Αγίου Βασιλείου Φωκάς Αρχ. Κλεωνών – : – Αετός Κρυονερίου
8η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
15/1/2311:30 Άσσου Προοδευτική Περιγιαλίου – : – Φωκάς Αρχ. Κλεωνών
15/1/2311:30 Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας – : – Οφέλτης Αρχ.Νεμέας
15/1/2311:30 Αρχαίας Κορίνθου Αγ. Γεώργιος – : – Δάφνη Πουλίτσας
15/1/2311:30 Ανατολικής Τραγάνας Αετός Κρυονερίου – : – Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου
9η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
22/1/2311:30 Στάδιο Βέλου Δάφνη Πουλίτσας – : – Πανευρωστινιακός
22/1/2311:30 Πετρίου Οφέλτης Αρχ.Νεμέας – : – Αετός Κρυονερίου
22/1/2311:30 Αρχαίας Κορίνθου Αγ. Γεώργιος – : – ΑΟ Περαχώρας
22/1/2311:30 Αγίου Βασιλείου Φωκάς Αρχ. Κλεωνών – : – Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου
.....::::: Μεταδώστε Αυτό το Άρθρο στα Social Media και όχι Μόνο :::::.....