Eps Klhrwsh B Kathgorias


Η κλήρωση του Πρωταθλήματος της B΄ Κατηγορίας της ΕΠΣ Κορινθίας

αγωνιστικής περιόδου 2023-2024 διεξήχθη στα γραφεία της Ένωσης
παρουσία αρκετών παραγόντων των σωματείων.

Το φετινό πρωτάθλημα θα διεξαχθεί με 16 ομάδες
και οι αγώνες θα διεξάγονται κάθε Κυριακή>
Τις Κυριακές των εκλογών οι αγώνες θα διεξαχθούν των Τετάρτη που ακολουθεί
.

 

Β’ Κατηγορία 2023 – 2024 – 1η Αγωνιστική

b1-diaithhtes

2η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
24/9/2316:30 Αρχαίας Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 – : – ΠΑΣ Κλένια
24/9/2316:30 Κρυονερίου Αετός Κρυονερίου – : – Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
24/9/2316:30 Λυκοποριάς Πανευρωστινιακός – : – Αστέρας Κορίνθου
24/9/2316:30 Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός – : – Ηρακλής Λεχαίου
24/9/2316:30 Ασπροκάμπου ΑΟ Ασπροκάμπου – : – Σαρωνικός Γαλατακίου
24/9/2316:30 Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων – : – Παννεμεατικός
24/9/2316:30 Θώδειο Στάδιο ΣΦΛ Ολυμπιακός – : – Θύελλα Κ. Διμηνιού
24/9/2316:30 Ξυλοκερίζης ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης – : – ΑΟ Λυκοποριάς
3η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
1/10/2316:30 Κλένιας ΠΑΣ Κλένια – : – Αστέρας Κορίνθου
1/10/2316:30 Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου – : – ΣΦΛ Ολυμπιακός
1/10/2316:30 Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου – : – Α.Σ. Κόρινθος 2006
1/10/2316:30 Νεμέας Παννεμεατικός – : – Αετός Κρυονερίου
1/10/2316:30 Ανατολικής Τραγάνας Θύελλα Κ. Διμηνιού – : – Πανευρωστινιακός
1/10/2316:30 Λυκοποριάς ΑΟ Λυκοποριάς – : – Πανκαμαριακός
1/10/2316:30 Αγίου Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου – : – ΑΟ Ασπροκάμπου
1/10/2316:30 Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων – : – ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης
4η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
11/10/2316:30 Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου – : – ΠΑΣ Κλένια
11/10/2316:30 Ασπροκάμπου ΑΟ Ασπροκάμπου – : – Παννεμεατικός
11/10/2316:30 Εξαμιλίων Αστέρας Κορίνθου – : – Θύελλα Κ. Διμηνιού
11/10/2316:30 Θώδειο Στάδιο ΣΦΛ Ολυμπιακός – : – ΑΟ Λυκοποριάς
11/10/2316:30 Αρχαίας Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 – : – Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
11/10/2316:30 Κρυονερίου Αετός Κρυονερίου – : – ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης
11/10/2316:30 Λυκοποριάς Πανευρωστινιακός – : – Ηρακλής Λεχαίου
11/10/2316:30 Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός – : – Δάφνη Εξαμιλίων
5η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
22/10/2316:00 Κλένιας ΠΑΣ Κλένια – : – Θύελλα Κ. Διμηνιού
22/10/2316:00 Λυκοποριάς ΑΟ Λυκοποριάς – : – Πανευρωστινιακός
22/10/2316:00 Αγίου Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου – : – Σαρωνικός Γαλατακίου
22/10/2316:00 Ξυλοκερίζης ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης – : – ΑΟ Ασπροκάμπου
22/10/2316:00 Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου – : – Αστέρας Κορίνθου
22/10/2316:00 Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων – : – ΣΦΛ Ολυμπιακός
22/10/2316:00 Νεμέας Παννεμεατικός – : – Α.Σ. Κόρινθος 2006
22/10/2316:00 Κρυονερίου Αετός Κρυονερίου – : – Πανκαμαριακός
6η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
29/10/2315:00 Θώδειο Στάδιο ΣΦΛ Ολυμπιακός – : – Αετός Κρυονερίου
29/10/2315:00 Εξαμιλίων Αστέρας Κορίνθου – : – ΑΟ Λυκοποριάς
29/10/2315:00 Αγίου Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου – : – ΠΑΣ Κλένια
29/10/2315:00 Αρχαίας Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 – : – ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης
29/10/2315:00 Λυκοποριάς Πανευρωστινιακός – : – Δάφνη Εξαμιλίων
29/10/2315:00 Ανατολικής Τραγάνας Θύελλα Κ. Διμηνιού – : – Ηρακλής Λεχαίου
29/10/2315:00 Ασπροκάμπου ΑΟ Ασπροκάμπου – : – Πανκαμαριακός
29/10/2315:00 Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου – : – Παννεμεατικός
7η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
5/11/2315:00 Ξυλοκερίζης ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης – : – Σαρωνικός Γαλατακίου
5/11/2315:00 Ασπροκάμπου ΑΟ Ασπροκάμπου – : – ΣΦΛ Ολυμπιακός
5/11/2315:00 Κλένιας ΠΑΣ Κλένια – : – Ηρακλής Λεχαίου
5/11/2315:00 Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων – : – Αστέρας Κορίνθου
5/11/2315:00 Νεμέας Παννεμεατικός – : – Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
5/11/2315:00 Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός – : – Α.Σ. Κόρινθος 2006
5/11/2315:00 Λυκοποριάς ΑΟ Λυκοποριάς – : – Θύελλα Κ. Διμηνιού
5/11/2315:00 Κρυονερίου Αετός Κρυονερίου – : – Πανευρωστινιακός
8η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
12/11/2315:00 Ανατολικής Τραγάνας Θύελλα Κ. Διμηνιού – : – Δάφνη Εξαμιλίων
12/11/2315:00 Λυκοποριάς Πανευρωστινιακός – : – ΑΟ Ασπροκάμπου
12/11/2315:00 Νεμέας Παννεμεατικός – : – ΠΑΣ Κλένια
12/11/2315:00 Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου – : – Πανκαμαριακός
12/11/2315:00 Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου – : – ΑΟ Λυκοποριάς
12/11/2315:00 Εξαμιλίων Αστέρας Κορίνθου – : – Αετός Κρυονερίου
12/11/2315:00 Αγίου Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου – : – ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης
12/11/2315:00 Αρχαίας Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 – : – ΣΦΛ Ολυμπιακός
9η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
19/11/2315:00 Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός – : – Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
19/11/2315:00 Λυκοποριάς Πανευρωστινιακός – : – Α.Σ. Κόρινθος 2006
19/11/2315:00 Κρυονερίου Αετός Κρυονερίου – : – Θύελλα Κ. Διμηνιού
19/11/2315:00 Κλένιας ΠΑΣ Κλένια – : – ΑΟ Λυκοποριάς
19/11/2315:00 Θώδειο Στάδιο ΣΦΛ Ολυμπιακός – : – Σαρωνικός Γαλατακίου
19/11/2315:00 Ξυλοκερίζης ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης – : – Παννεμεατικός
19/11/2315:00 Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων – : – Ηρακλής Λεχαίου
19/11/2315:00 Ασπροκάμπου ΑΟ Ασπροκάμπου – : – Αστέρας Κορίνθου
10η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
26/11/2315:00 Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου – : – Αετός Κρυονερίου
26/11/2315:00 Εξαμιλίων Αστέρας Κορίνθου – : – Α.Σ. Κόρινθος 2006
26/11/2315:00 Ξυλοκερίζης ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης – : – ΠΑΣ Κλένια
26/11/2315:00 Αγίου Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου – : – ΣΦΛ Ολυμπιακός
26/11/2315:00 Λυκοποριάς ΑΟ Λυκοποριάς – : – Δάφνη Εξαμιλίων
26/11/2315:00 Ανατολικής Τραγάνας Θύελλα Κ. Διμηνιού – : – ΑΟ Ασπροκάμπου
26/11/2315:00 Νεμέας Παννεμεατικός – : – Πανκαμαριακός
26/11/2315:00 Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου – : – Πανευρωστινιακός
11η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
3/12/2315:00 Γιάννης Στέφας ΣΦΛ Ολυμπιακός – : – Παννεμεατικός
3/12/2315:00 Εξαμιλίων Αστέρας Κορίνθου – : – Σαρωνικός Γαλατακίου
3/12/2315:00 Κλένιας ΠΑΣ Κλένια – : – Δάφνη Εξαμιλίων
3/12/2315:00 Ασπροκάμπου ΑΟ Ασπροκάμπου – : – Ηρακλής Λεχαίου
3/12/2315:00 Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός – : – ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης
3/12/2315:00 Λυκοποριάς Πανευρωστινιακός – : – Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
3/12/2315:00 Κρυονερίου Αετός Κρυονερίου – : – ΑΟ Λυκοποριάς
3/12/2315:00 Αρχαίας Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 – : – Θύελλα Κ. Διμηνιού
12η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
10/12/2315:00 Λυκοποριάς ΑΟ Λυκοποριάς – : – ΑΟ Ασπροκάμπου
10/12/2315:00 Ανατολικής Τραγάνας Θύελλα Κ. Διμηνιού – : – Σαρωνικός Γαλατακίου
10/12/2315:00 Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός – : – ΠΑΣ Κλένια
10/12/2315:00 Νεμέας Παννεμεατικός – : – Πανευρωστινιακός
10/12/2315:00 Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων – : – Αετός Κρυονερίου
10/12/2315:00 Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου – : – Α.Σ. Κόρινθος 2006
10/12/2315:00 Ξυλοκερίζης ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης – : – ΣΦΛ Ολυμπιακός
10/12/2315:00 Αγίου Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου – : – Αστέρας Κορίνθου
13η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
17/12/2315:00 Στάδιο Κιάτου Θύελλα Κ. Διμηνιού – : – Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
17/12/2315:00 Λυκοποριάς Πανευρωστινιακός – : – ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης
17/12/2315:00 Κλένιας ΠΑΣ Κλένια – : – Αετός Κρυονερίου
17/12/2315:00 Αρχαίας Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 – : – ΑΟ Λυκοποριάς
17/12/2315:00 Εξαμιλίων Αστέρας Κορίνθου – : – Παννεμεατικός
17/12/2315:00 Θώδειο Στάδιο ΣΦΛ Ολυμπιακός – : – Πανκαμαριακός
17/12/2315:00 Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου – : – Ηρακλής Λεχαίου
17/12/2315:00 Ασπροκάμπου ΑΟ Ασπροκάμπου – : – Δάφνη Εξαμιλίων
14η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
7/1/2415:00 Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων – : – Α.Σ. Κόρινθος 2006
7/1/2415:00 Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου – : – Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
7/1/2415:00 Γιάννης Στέφας ΣΦΛ Ολυμπιακός – : – ΠΑΣ Κλένια
7/1/2415:00 Ξυλοκερίζης ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης – : – Αστέρας Κορίνθου
7/1/2415:00 Κρυονερίου Αετός Κρυονερίου – : – ΑΟ Ασπροκάμπου
7/1/2415:00 Λυκοποριάς ΑΟ Λυκοποριάς – : – Σαρωνικός Γαλατακίου
7/1/2415:00 Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός – : – Πανευρωστινιακός
7/1/2415:00 Νεμέας Παννεμεατικός – : – Θύελλα Κ. Διμηνιού
15η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
14/1/2415:00 Εξαμιλίων Αστέρας Κορίνθου – : – Πανκαμαριακός
14/1/2415:00 Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου – : – Παννεμεατικός
14/1/2415:00 Κλένιας ΠΑΣ Κλένια – : – ΑΟ Ασπροκάμπου
14/1/2415:00 Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου – : – Δάφνη Εξαμιλίων
14/1/2415:00 Λυκοποριάς Πανευρωστινιακός – : – ΣΦΛ Ολυμπιακός
14/1/2415:00 Στάδιο Κιάτου Θύελλα Κ. Διμηνιού – : – ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης
14/1/2415:00 Αρχαίας Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 – : – Αετός Κρυονερίου
14/1/2415:00 Αγίου Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου – : – ΑΟ Λυκοποριάς
.....::::: Μεταδώστε Αυτό το Άρθρο στα Social Media και όχι Μόνο :::::.....